Sassonevents1@gmail.com   |   נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 08-9319932

להצעות מחיר והזמנות פנו אלינו או חייגו:  08-9319932  |  מייל: Sassonevents1@gmail.com

צרו קשר

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים

bruschetta 1350684 640

אירועים קטנים מצטיינים במיזוג נכון של המרכיבים שלהם – קהל קטן שמכיר זה את זה, אווירה ודינמיקה טובה וידידותית, מקום נכון שמעניק שלווה או פרטיות ואינטימיות, ואוכל שאינו גונב את ההצגה אבל יכול להיות כוכב הערב בצורה מעודנת. זוהי בדיוק המומחיות שלנו בקייטרינג לאירועים קטנים, במיוחד הקייטרינג החלבי שלנו. הרכבנו את המנות ואת התפריטים מחומרים מעולים שמרגישים בהם את האיכות ואת הטריות, שילבנו במידה מספקת את הכמויות והתבלינים, יצרנו מנות יצירתיות במידה מבלי להיות ניסיוניות מדי, מצאנו את התמהיל הנכון בין מטבח ישראלי לבין מטבחים בינלאומיים שהפכו לפופולריים גם בישראל, מצאנו את הדרכים היצירתיות שלנו ליהנות מהרעיונות של מטבחים אלה כדי לשלב בהם חומר גלם מקומי, ויצרנו שורה של תפריטים שמפתיעה לטובה את עורכי כל האירועים ואורחיהם.

Continue Reading

קייטרינג חלבי כשר - פשוט ט-ע-י-ם! | קייטרינג ששון

קייטרינג חלבי כשר

קייטרינג חלבי כשר

באירועים שונים או באירוח בבית לאנשים רבים, אנחנו יכולים לפתור את בעיית ההתלבטות שלכם כיצד לענות על הצורך בתפריט קליל אבל משביע, אסתטי ומגוון שמתאים למזג האוויר הישראלי ולאופי המקומי. קייטרינג חלבי כשר הוא הפתרון האידיאלי לכל אירוע, במיוחד קטנים ובינוניים, כאלה שבהם אינכם יודעים מהו הטעם של כל אורח ומהי ההעדפה שלו במזון. הטרנדים והאופנות המשתנות בקולינריה מגיעים גם אלינו ואנחנו מנסים למצוא להם פתרונות טעימים שאינם מתפשרים על איכות. כך נוכל להציע לכם קייטרינג חלבי כשר העונה על כל הדרישות הכי מחמירות ויכול להתאים לאורחים ממגזרים שונים.

Continue Reading

קייטרינג לאירועים קטנים - המומחים בטעמים | קייטרינג ששון

קייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג לאירועים קטנים

תארו לעצמכם אירוע שבו האורחים שלכם מסתובבים ונהנים לדבר אחד עם השני, להחליף מידע וליצור קשרים, לשמוע הרצאה מעניינת או לחגוג השקה או אירוע כלשהו. תארו לעצמכם שהכל נקטע והדינמיקה היפה שזורמת באירוע נפסקת על ידי הצורך להתחלק בין הקבוצות ולשבת בשולחנות שונים. כל האפקט של האירוע שארגנתם כדי שאנשים יכירו אחד את השני, ייצרו קשרי ידידות ועבודה נעלם בגלל ארוחה אחת, טובה ככל שתהיה, אבל קוטעת את הזרימה.

Continue Reading

מגשי אירוח חלבי - הקייטרינג הטוב ביותר בשבילכם | קייטרינג ששון

מגשי אירוח חלבי

מגשי אירוח חלבי

הקייטרינג הטוב ביותר שתוכלו לחשוב עליו לאירועים שלכם הוא קייטרינג משפחתי, שי שלו מסורת וידע שנרכשו במשך שנים ארוכות של אירוח באירועים. בישול לאורחים באירועים מחייב היכרות עם קשת הטעמים שאנשים מעדיפים. מגשי אירוח חלבי הוא התוצאה הישירה של הניסיון שלנו בשטח, כפי שאנחנו חווים בכל האירועים במוצלחים שבהם אנחנו מגישים אותם. מגשי אירוח חלבי קוצרים הצלחה גדולה בגלל שפע של סיבות וטעמים, וזה למעשה מה שעומד בבסיס הקונספט הזה – לקלוע לטעמם של כמה שיותר עם גיבוש תפריט מהודק שמתאים לכם, לסגנונכם ולתקציב שלכם. לקייטרינג ששון מגשי אירוח חלבי בעלי מוניטין נהדרים ולא בכדי. אנחנו מתכננים כל מנה בקפידה כך ששילוב הטעמים יהיה אידיאלי לכם, בוחרים חומרי גלם מתוצרת שהוכיחה את עצמה והאיכות של המגשים מדברת בעד עצמה. האסתטיקה שלהם היא שיקול נוסף בבחירה שלהם לכל אירוע.

Continue Reading

סלטים לשבת: שלא תעבדו קשה בשישי

סלטים לשבת

בעסק המשפחתי של משפחת ששון: 'קייטרינג משפחת ששון' החליטו להפוך את השבת שלכם למענגת במיוחד וזאת עם הצעה אטרקטיבית במיוחד הכוללת סלטים לשבת ומנות מיוחדות נוספות המיועדות במיוחד לארוחת השישי שלכם. אם עד היום טרחתם ורתמתם את כל המשפחה לקניות ביום שישי ומצאתם את עצמכם כורעים שעות תחת נטל הבישולים, כיום, תוכלו לאפשר לבני המשפחה ליהנות מיום השישי ולהצטרף אליהם.

Continue Reading